Falownice karbownice oraz wałki elektryczne do włosów

Falownice to niebywale proste rozwiązanie, z którym możliwa staje się kreacja subtelnych, stylowych i romantycznych zarazem stylizacji włosów. Ich wykorzystanie w kreowaniu fryzur pozwala uzyskać piękne fale, których nie sposób porównać z tymi wykonanymi lokówką, wałkami czy termolokami. W naszej ofercie posiadamy falownice Fale Loki Koki, Babyliss, Valera, których solidna konstrukcja, doskonale dopasowane do potrzeb stylizacji elementy i wysokiej jakości materiały, pozwalają tworzyć fryzury komfortowo i bezpiecznie nawet dla wyjątkowo delikatnych pukli.

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Każdy produkt wyposażony jest w pełen zestaw akcesoriów. Efekt stylizacji wykonanej z pomocą falownicy jest bardzo naturalny, a włosy prezentują się dzięki niej lekko i bardzo efektownie zarazem. Specjalnie wykorzystane w urządzeniu szybko nagrzewające się płytki, równomiernie rozprowadzają ciepło, dzięki czemu poszczególne pasma są niezwykle gładkie i pięknie nabłyszczone. Z pomocą falownicy można pobudzić swoją wyobraźnię, tworzyć przepiękne upięcia na wiele ważne okazje, jak również zadbać o codzienne nienaganne stylizacje kosmyków. To rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak również dla każdego, kto lubi wykonywać piękne fryzury w domowym zaciszu.
Produkty Fale Loki Koki to jakość i gwarancja pełnej satysfakcji, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą gama różnorodnych sprzętów fryzjerskich. Każdy znajdzie wśród nich sposób na wykonanie fryzury marzeń.