Kontakt:  tel. kom: 607-234-005 |  |

Koszyk jest pusty
Search - K2
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Produkty w sklepie
A A A

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego http://fryzjer.info

Sklep internetowy http://fryzjer.info jest własnością firmy:

GP Sp. z o.o.
Rewa ul. Plażowa 19
81-198 Kosakowo
NIP: 584-255-15-71
REGON: 220051754

Nr konta bankowego do wpłat za zamówienia płatne przelewem bankowym:
mBank
35114011530000225173001001

Zamówienia można składać bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub poprzez e-mail:
Sklep http://fryzjer.info zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w specjalnych przypadkach, zawsze po podaniu przyczyny i kontakcie z Państwem.
Wszystkie ceny towarów w sklepie fryzjer.info są cenami brutto i zawierają podatek VAT.  

Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych fryzjer.info wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.  

CENY:

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

W przypadku zmiany ceny towaru, nowa cena zostanie podana Państwu telefonicznie lub poprzez e-mail. Jeśli cena ta będzie wyższa, niż podczas składania zamówienia, maja Państwo prawo odmówić kupna towaru. Spowoduje to wycofanie zamówienia na dany towar, bez konsekwencji dla żadnej ze stron.

Produkty z ceną 0 (zero) nie są na sprzedaż za wyjątkiem wybranych produktów cyfrowych. Zamówienia na takie produkty realizowane są jedynie poprzez udostępnienie danych treści cyfrowych nabywcy.


Dostawa:

Dostawa towarów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Zamówienia realizowane są w terminie 2-10 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć niezbędny czas na dostarczenie przesyłki.
Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi z reguły od 1 do 2 dni roboczych.
Kupujący są informowani o dniu wysyłki zamówionego towaru.
Awizowane przez doręczyciela z powodu nieobecności kupującego przesyłki, należy odebrać w ciągu 3 dni, licząc od daty pierwszego dostarczenia. W przypadku nieodebrania przesyłki przez kupującego sklep fryzjer.info ma prawo obciążyć kupującego całkowitymi kosztami transportu.
Aktualny status zamówienia można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w sklepie.
W przypadku braku możliwości realizacji Państwa zamówienia z przyczyn od nas niezależnych, pracownik sklepu skontaktuje się z Państwem w celu dalszych ustaleń.
W przypadku chwilowego braku niektórych produktów do skompletowania całego zamówienia, jest możliwość podzielenia zamówienia na dwie części, w tym przypadku po uzgodnieniu tego z Klientem przez pracownika sklepu fryzjer.info koszty dostawy liczone są tylko raz.
Ewentualne koszty drugiej przesyłki pokryje firma GP Sp. z o.o..

Koszty dostawy:

PRZEDPŁATA NA KONTO:

  • 0zł  - przesyłka kurierska lub pocztowa przy zakupach powyżej 250,00 zł
  • kwota 11 zł - drobne przesyłki w kopertach bąbelkowych
  • kwota 12 zł - paczkomaty.pl
  • kwota 13 zł - przesyłka kurierska DPD

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (POBRANIE):

kwota 20 zł - przesyłka kurierska
Gratis, Przy zakupach powyżej 300zł


ZWROT TOWARU:


W sklepie fryzjer.info zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przesłanie go w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez jakichkolwiek śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów (dowód zakupu i/lub gwarancja, instrukcja obsługi). Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwracanego towaru na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep fryzjer.info nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Adres zwrotny:
GP Sp. z o.o.
Rewa ul. Plażowa 19
81-198 Kosakowo

REKLAMACJE:

W momencie odbioru przesyłki kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki.

W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności doręczyciela.
Wszystkie towary znajdujące się w Naszej ofercie są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte. Reklamacje z tytułu rękojmi będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego. W przypadku towarów objętych gwarancją producenta do przesyłki dołączona jest karta gwarancyjna podpisana i podstemplowana przez Sprzedającego. W przypadku stwierdzenia przez Państwa wady ukrytej, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami e-mailem lub telefonicznie w celu ustalenia dalszego toku postępowania.
Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu oraz karta gwarancyjna w przypadku artykułów objętych gwarancją producenta.

Informacje wysłane pod adres e-mail lub przekazane pod numerem telefonu podanym przez Państwa, uznaje się za przekazane Państwu.

Towary niewłaściwie użytkowane nie podlegają gwarancji.

Zmiana lub wycofanie zamówienia:

Zmiana lub wycofanie zamówienia przez Kupującego, może jedynie nastąpić do momentu wydania przez GP Sp. z o.o. zamówionego towaru firmie dostarczającej przesyłkę.

W przypadku rezygnacji po tym czasie, kupujący zostaje obciążony wszystkimi kosztami, związanymi z wycofaniem lub zwrotem przesyłki.

Zmianę lub wycofanie zamówienia uznaje się za złożone przez kupującego, z chwila otrzymania przez GP Sp. z o.o. stosownego e-maila (z potwierdzeniem dostarczenia) lub telefonu.

Potwierdzenie zakupu:

Zawarcie transakcji potwierdzone jest dowodem zakupu w formie paragonu lub faktury VAT dołączonej do wysyłanego towaru.

Czytany 7275 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 05 luty 2017 19:34
Więcej w tej kategorii: « Ochrona danych osobowych O sklepie »
Zaloguj się, by skomentować