Beardburys szampon koloryzujący dla mężczyzn

Marka Beardburys
Indeks 0412584
EAN13 8431332126014

Beardburys szampon koloryzujący. Preparat o formule szamponu do półtrwałej koloryzacji ze zmiennym pokryciem. Kkoloryzuje w zaledwie 5 minut bez efektów odrostów. Formuła nie zawiera amoniaku i parabenów. Produkt niezwykle trwały w stosowaniu.

65,90 zł
Brutto
Wysyłka i dostatwa: 1-3 dni
ODCIEŃ: 9G - Szary
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Beardburys szampon koloryzujący dla mężczyzn

Preparat o formule szamponu do półtrwałej koloryzacji ze zmiennym pokryciem.

Koloryzuje w zaledwie 5 minut bez efektów odrostów. Jego formuła nie zawiera amoniaku i parabenów.

Produkt jest niezwykle trwały w stosowaniu.

 

O marce Beardburys

Do naszej rzeczywistości powróciły salony barberskie. Są one znakiem powrotu do pierwotnej tradycji, w myśl której mężczyźni spotykają się w miejscu przeznaczonym "tylko dla nich". Znajdziesz tutaj produkty barberskie o tradycyjnych formułach , które zostały opracowane wyłącznie z myślą o męskiej pielęgnacji i stylizacji.
 

Marka Beardburys powstała w odpowiedz na najnowsze trendy w męskich stylizacjach. W jej ofercie znalazła się linia produktów, które dostosowano do najbardziej wymagających technik barberskich, dzięki czemu możemy stworzyć dowolną stylizację włosów, brody lub wąsów.

Pomady barberskie zapewniają różne poziomy utrwalenia i połysku oraz znajdują wszechstronne zastosowanie w stylizacji.
Szampony do włosów z kolei dopasowują się do rytmu życia ich użytkowników i znakomicie uzupełniają produkty do stylizacji brody. A wszystko to
dzięki naturalnym składnikom i formułom bez sulfatów i parabenów.

Znajdziesz tutaj produkty barberskie o tradycyjnych formułach, które zostały opracowane wyłącznie z myślą o męskiej pielęgnacji i stylizacji.