LOREAL Serie Expert Metal Detox, Skoncentrowany olejek do wszystkich rodzajów włosów 50ml

Indeks 0095409
EAN13 3474637090609

Olejek L'Oreal zapobiegający łamliwości włosów i rozświetlający ich kolor. Skoncentrowany olejek to uzupełnienie gamy L'Oreal Metal Detox. Już po pierwszym użyciu włosy są odżywione i bardziej błyszczące. Kosmetyk dedykowany dla wszystkich rodzajów włosów.

112,18 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 7 dni
Ilość
Towar w magazynie zewnętrznym. Dostawa w ciągu 7 dni.

Aby zapobiec łamliwości i rozświetlić kolor, L'Oréal Professionnel Paris opracował skoncentrowany olejek – uzupełnienie gamy Metal Detox. Już po jednym użyciu włosy są odżywione i ponownie wypełnione, co pozwala uzyskać efekt 97% mniej złamań włosów, 2x bardziej błyszczące włosy i długotrwały kolor. To twój codzienny rytuał, dedykowany dla wszystkich rodzajów włosów.

Problem metali we włosach
Podczas każdego mycia, metale, takie jak miedź, obecne w wodzie wnikają do wnętrza włosa i wpływają na uszkodzenia i łamliwość włosów oraz niejednolity efekt koloryzacji. Ich koncentracja zależy od czynników takich jak lokalizacja, czy jakość rurociągów. Metale znajdują się również w wodzie z basenów i w naturalnych zbiornikach wodnych.


Rozwiązanie

Aby zapobiec łamaniu się włosów i rozświetlić kolor, L'Oréal Professionnel opracował skoncentrowany olejek – uzupełnienie gamy Metal Detox. Olejek wzbogacony jest o Glikoaminę,  która zapobiega osadzaniu się metali. Jego bogata konsystencja, ze skoncentrowanymi składnikami aktywnymi, jest natychmiast wchłaniana przez włókno bez efektu obciążenia. Dedykowany dla wszystkich rodzajów włosów.

Właściwości olejku L'Oreal Metal Detox:

  • Zapewnia długotrwałą ochronę przed puszeniem się włosów

  • Wypełnia od środka włókno włosa

  • Chroni przed wysoką temperaturą oraz promieniowaniem UV

  • Ma lekkie, nie tłuste wykończenie

  • Olejek wzbogacony jest o Glikoaminę, która zapobiega osadzaniu się metali.

  • bogata konsystencja, ze skoncentrowanymi składnikami aktywnymi, jest natychmiast wchłaniana przez włókno bez obciążania

  • nie obciąża włosów

Sposób użycia olejku L'Oreal Detox:

Olejek Metal Detox może być z powodzeniem stosowany na mokre i suche włosy, w zależności od potrzeb i pożądanych efektów. 

Na mokrych włosach – aplikuj olejek od nasady po końcówki. W ten sposób wypełnisz włókno włosa od wewnątrz, uszczelnisz łuski włosa i sprawisz, że włosy będą gęstsze, pełne blasku. 

Stosując olejek na suche włosy, osiągniesz natychmiastowy efekt, bez obciążania struktury włosa.

Zobacz także