Trwała Ondulacja

Kręcone włosy to fryzura, która niezmiennie zachwyca. Cudowne sprężynki, jak i delikatne fale dodają uroku i sprawiają, że każdy prezentuje się z nimi radośniej i swobodniej. Niestety nie każdy ma to szczęście, aby cieszyć się naturalnym skrętem swoich kosmyków. Tymczasowym sposobem na zakręcenie włosów są papiloty bądź wałki, jednak dla uzyskania dłuższego efektu, fryzjerskim trikiem jest trwała ondulacja, która pozwala uzyskać wymarzone loki. 

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Trwała ondulacja wykonywana dawnymi metodami bardzo niszczyła włosy, dlatego z czasem straciła na popularności, obecnie możliwe jest jednak wykorzystanie łagodniejszych produktów, które pozwolą uzyskać naturalny skręt bez kompletnej dewastacji kosmyków.
W naszej ofercie dysponujemy wieloma produktami wspomagającej zabieg trwałej ondulacji między innymi od ArtegoChantal czy MontibelloEfekt trwalej ondulacji wykonanej z pomocą kosmetyków dostępnych w naszym sklepie zależy od efektu jaki pragniesz osiągnąć oraz podatności kosmyków na działanie produktów do trwałej. Wśród naszego asortymentu znajdziesz płyny do ondulacjipianki jak i utrwalacze.
Współczesny zabieg trwałej ondulacji pozwala mniej inwazyjnie stworzyć piękny skręt na włosach, dlatego jest to rozwiązanie, które ucieszy niejedną miłośniczkę pięknych fal. Zachęcamy do zapoznania się z gamą produktów do trwałej ondulacji, które pomogą zyskać długotrwały efekt kręconych włosów o którym marzysz.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć