• Babyliss Pro suszarka do włosów Stellato Digital z silnikiem EDM BAB7500IE 2400 W
 • -10%

Babyliss Pro suszarka do włosów Stellato Digital z silnikiem EDM BAB7500IE 2400 W

Marka Babyliss Pro
Indeks 2601562
EAN13 3030050155488
MPN BAB7500IE

Suszarka do włosów Stellato Digital z silnikiem EDM BAB7500IE 2400W Babyliss Pro

684,00 zł
760,00 zł Oszczędzasz 10%
Brutto
Wysyłka i dostatwa: 1-3 dni
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PROFESJONALNA SUSZARKA CYFROWA DO WŁOSÓW STELLATO DIGITAL 4ARTISTS ze stajni Babyliss PRO

Rewolucyjna profesjonalna suszarka cyfrowa. Jeszcze lżejsza i bardziej wydajna. Inteligentny CYFROWY silnik ZAPROJEKTOWANY PRZEZ FERRARI.
Suszarka wyposażona jest w elektroniczny silnik cyfrowy projektu FERRARI, dlatego jej żywotność jest do 10 razy dłuższa niż żywotność tradycyjnych suszarek do włosów. Przepływ powietrza i prędkość obrotowa są stale kontrolowane w celu zapewnienia maksymalnej stabilności i optymalnych efektów. Problem spadku mocy, czy zmniejszenia wydajności pracy, nie istnieją. Wibracje są znacznie zredukowane.
Ponadto silnik STELLATO DIGITAL jest wyposażony w czujnik, który umożliwia wykrycie podłączonej dyszy i automatyczną regulację prędkości przepływu powietrza. W przypadku zastosowania dyszy koncentratora, silnik suszarki wykryje osprzęt i automatycznie przyspieszy. Ta wyjątkowa funkcja zapewnia najlepszą wydajność i efekty stylizacji, oraz bezprecedensową dbałość o kondycję włosów.

Właściwości suszarki Bayliss PRO Stellato Digital:

 • Silnik projektu Ferrari wyprodukowany z wykorzystaniem technologii EDM
 • Moc 2400 W
 • Waga 396 g
 • Długa żywotność, do 10 000 godzin
 • Prędkość powietrza: 208km/godz.
 • Przepływ powietrza: 91 m3/godz.
 • Centralny generator jonów
 • 12 ustawień temperatury i prędkości
 • Zimny strzał
 • Funkcja Turbo
 • 3 dysze koncentratora
 • Dyfuzor
 • Tłumik
 • Wyjmowany tylny filtr
 • Nieplączący się kabel zasilający o długości 2,8m    Podwójna dysza

Suszarka do włosów STELLATO DIGITAL jest wyposażona w 3 różne dysze koncentratora.
Jedną prostą, wąską dyszę o wymiarach 6mm x 60mm, która idealnie nadaje się do prostowania, ponieważ pozwala osiągnąć wymagane naprężenie włosów. Jedną ultra cienką dyszę o wymiarach 4mm x 70mm, która zapewnia optymalne, kontrolowane ciśnienie powietrza i jeszcze większą wydajność.
Oraz zupełnie nową ultra cienką dyszę DUAL, zapewniającą jeszcze większą optymalizację przepływu powietrza, dwukrotnie większą wydajność i oszczędność czasu.

    Funkcja Turbo, booster zasilania i pielęgnacji

Funkcja turbo ma podwójną zaletę: pozwala zwiększyć prędkość i przepływ powietrza bez zwiększania temperatury. Dzięki temu suszenie jest szybsze, a także można podkreślić wykończenie bez uszczerbku dla ochrony włosów.
Suszarka STELLATO DIGITAL jest również wyposażona w tłumik dla większego komfortu użytkowania oraz dyfuzor do suszenia włosów kręconych i falowanych bez dodawania im niepożądanej objętości.

    Technologia jonowa

Wydajny generator jonów ułatwia suszenie i stylizację, zmniejszając napięcie na powierzchni włosów, gwarantując gładkie, lśniące i zdrowe włosy. STELLATO DIGITAL posiada 12 ustawień prędkości i temperatury dla maksymalnej elastyczności, oraz funkcję zimnego strzału dla perfekcyjnego wykończenia. Ta specjalnie zaprojektowana suszarka z maksymalnym przepływem powietrza, niskim poziomem generacji hałasu, wibracji i minimalną wagą, to perła inżynierii sprzętu, która zapewnia szybsze suszenie i długotrwałe efekty stylizacji, przy równoczesnym komforcie mistrzów fryzjerstwa.

#ILOVEMYHAIRDRYER #BABYLISSPRO4ARTISTS #STELLATODIGITAL

STELLATO DIGITAL będzie Twoim towarzyszem i współpracownikiem przez długi czas i im bardziej będziesz o nią dbać, tym dłużej będzie służyć. Pokochaj swoją suszarkę do włosów i czyść ja codziennie – to pozwoli zapewnić jej prawidłowe działanie.                                                            

Ważna informacja: Urazy spowodowane powtarzającym się napięciem mięśni stanowią połowę chorób zawodowych, na które cierpią fryzjerzy. Przyczyny: plecy wygięte w łuk, pochylona głowa, uniesiony łokieć, napięte ramię i wykręcony nadgarstek. Zapobieganie urazom spowodowanym powtarzającym się nadwyrężeniem mięśni (RSI) jest priorytetem dla tego zawodu. STELLATO DIGITAL jest doskonałym narzędziem do walki z RSI. Nadgarstek idealnie dopasowany do środka ciężkości urządzenia, gwarancja wyważonego, wygodnego chwytu bez napięć przedramienia, oraz niewielka waga wynosząca zaledwie 396 gramów, zapewniają pozbawione napięć mięśni profesjonalne warunki pracy.


Suszarka STELLATO DIGITAL jest wymieniona we francuskim programie zapobiegania chorobom zawodowym i urazom mięśniowo-szkieletowym realizowanym przez zakłady ubezpieczeń zdrowotnych we współpracy z zakładami stylizacji włosów we Francji. Oznacza to, że nasza suszarka do włosów kwalifikuje się do otrzymania dotacji przyznawanych przez fundusz ubezpieczeń zdrowotnych w celu zwalczania RSI.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SUSZENIA WŁOSÓW


1. Umyj włosy szamponem i ewentualnie nałóż odżywkę. Spłucz obficie wodą i wytrzyj włosy dokładnie ręcznikiem. Podziel włosy na pasma. Za pomocą suszarki i szczotki kieruj ciepłe powietrze wzdłuż poszczególnych partii włosów. Ciepłe powietrze powinno przechodzić przez kosmyki włosów. Kieruj strumień powietrza na włosy, nie na skórę.

2. Podczas suszenia pilnuj, aby otwory wentylacyjne nie zostały zatkane i aby nie dostawały się do nich włosy.

3. Aby nie dopuścić do przegrzania urządzenia i ewentualnego uszkodzenia włosów lub skóry, unikaj zbyt długiego kierowania ciepłego  strumienia w jedno miejsce. Przesuwaj suszarkę w trakcie suszenia włosów.

4. W przypadku używania suszarki do modelowania loków lub fal wysusz prawie całkowicie włosy, ustawiając najwyższą temperaturę  nawiewu, a następnie utrwal fryzurę zimnym powietrzem.

5. Suszarka posiada końcówki – koncentratory. Używaj ich, gdy chcesz skierować całą moc suszenia na niewielką powierzchnię (np. lok lub falę) lub aby wyłagodzić kształt loków.

KONSERWACJA Suszarki Babyliss PRO:


Aby zapewnić optymalne parametry i wydajność urządzenia, należy utrzymywać je w czystości. W przypadku konieczności wyczyszczenia suszarki odłącz ją od źródła zasilania i poczekaj aż ostygnie, a następnie usuń kurz i pyłki z wlotów powietrza, używając małej szczotki lub odkurzacza.
Powierzchnię suszarki można czyścić jedynie suchą szmatką.
Zatkane lub zablokowane wloty powietrza mogłyby spowodować przegrzanie urządzenia.
Suszarka posiada urządzenie zabezpieczające przed przegrzaniem, które wyłącza automatycznie urządzenie lub wydzielanie ciepła, aby zapobiec jego uszkodzeniu lub obrażeniom ciała użytkownika.
Po zatrzymaniu suszarki lub wydzielania ciepła wyłącz ją, odłącz od źródła zasilania i poczekaj 10 do 15 minut przed jej ponownym uruchomieniem.
Upewnij się, że wloty powietrza są czyste, postępując w następujący sposób:
1. Wyciągnij filtr ssący, znajdujący się z tyłu suszarki, przekręcając go w lewo.
2. Wyjmij sito z gniazda.
3. Obejrzyj filtr, sprawdzając, czy żaden włos się w nim nie zaplątał. Przepłucz sito oczkowe WYŁĄCZNIE pod bieżącą wodą, aby usunąć wszelki brud. W razie konieczności powtórz operację lub użyj twardej szczotki w przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń.
4. Upewnij się, że siatka jest idealnie czysta i całkowicie sucha. Umieść ją w gnieździe.
5. Dociśnij palcami, aby umieścić siatkę na swoim miejscu.

Zobacz także