Fale Loki Koki, profesjonalny sprzęt fryzjerski

Profesjonalny sprzęt fryzjerski to podstawa każdego salonu, jak również spore ułatwienie kreowania najbardziej finezyjnych stylizacji fryzur w domu. Karbownice, pielęgnice, prostownice, maszynki do włosów jak i inne urządzenia do modelowania fryzury oferowane przez Fale Loki Koki to wyjątkowa jakość i komfort pracy.

Aktywne filtry

Fale Loki Koki Pielęgnica do włosów No 501 Premium
  • -15%

Fale Loki Koki Pielęgnica No 501 Premium

favorite favorite_border
534,65 zł 629,00 zł

Fale Loki Koki Pielęgnica No 501 Premium. 

Urządzenie posiada ultradźwiękowe wibracje magnetyczne. Promieniowanie podczerwone pozwala zaaplikować maskę lub odżywkę do włosów W ich głąb. Pielęgnica wyposażona jest w 10-cio sekundowy tryb działania.  Szerokość płytki: 25mm. Obrotowy (360 stopni) przewód o długości 2,65m. Wyświetlacz LCD

Fale Loki Koki profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 No 302 premium
  • -15%

Fale Loki Koki profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 No 302 premium

favorite favorite_border
364,65 zł 429,00 zł

  Prostownica do modelowania wlosow.  2 w 1 – możliwość prostowania włosów oraz stylizacji loków w jednym urządzeniu. Syntetyczne kolce umożliwiają szybkie i wygodne rozczesanie włosów. Ceramiczne płytki gwarantujące równomierny rozkład ciepłaa. Stynowa, szlachetna w dotyku obudowa. Obrotowy (360°) przewód o długości 3 m.

Asortyment naszego sklepu wzbogacony w rozwiązania marki pozwala na uzupełnienie sprzętu fryzjerskiego, a wszystko w bardzo różnorodnych formach dopasowanych do potrzeb i preferencji w stylizacji fryzur.
Fale Loki Koki to firma, której nie trzeba przedstawiać w świecie fryzjerstwa, dlatego każda z propozycji marki z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających stylistów. Oferta bogata jest w urządzenia do strzyżeniastylizacji fryzur i zabiegów fryzjerskich, dlatego pozwala na kompleksowe zaopatrzenie się w produkty, które czynią pracę czystą przyjemnością. Sprzęt fryzjerski FaleLokiKoki swoją popularność zyskał dzięki pierwszorzędnej jakości rozwiązań, które oferuje dlatego jesteśmy przekonanie, że spełnią one oczekiwania i przyniosą wiele niezwykłych kreacji fryzjerskich.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką paletą produktów Fale Loki Koki, z którymi żadna fryzura nie będzie już zadaniem niemożliwym, a codzienna kreatywna praca da wiele satysfakcji.

Maszynki włosów FaleLokiKoki
Profesjonalne maszynki do włosów których używać można zarówno w domu, jak i w salonie fryzjerskim czy u barbera.

Prostownice i pielęgnice FaleLokiKoki
Profesjonalny sprzęt fryzjerski, który ułatwi pracę w salonie fryzjerskim jak i w domu. Dzięki nim wyprostujesz włosy, odżywisz je korzystając z funkcji infrared, czy podkręcisz końcówki włosów.

Suszarki do włosów FaleLokiKoki
Znane wszystkim urządzenia dzięki którym szybko i sprawnie wysuszysz włosy. Duża moc pozwala zaoszczędzić sporo czasu.