Babyliss PRO Lokówka do włosów Advanced Curl Titatium Diamond BAB247 TDE
search
 • Babyliss PRO Lokówka do włosów Advanced Curl Titatium Diamond BAB247 TDE

Babyliss PRO Lokówka do włosów Advanced Curl Titatium Diamond BAB247 TDE

297,00 zł
330,00 zł
Oszczędzasz 10%
Towar w magazynie
Babyliss Pro

Lokówka do włosów Advanced Curl Titatium Diamond BAB247 TDE Babyliss PRO

ROZMIAR
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
  Oficjalny dystrybutor marek:

Kemon, Montibello, Artego, Mila, Fale Loki Koki, Beardburys, Solfine, Subrina

 

Gwarancja na sprzęt elektyczny

 

Dlaczego my?

Niezwykle długa lokówka z technologią Titanium Diamond od Babyliss PRO seria BAB247xTDE

Profesjonalna długa lokówka do włosów Babyliss PRO wykonana została w technologii diamentowej, która gwarantuje szybką i bezpieczną stylizację włosów, nawet bardzo długich. Połączenie tytanu z proszkiem diamentowym sprawia, że lokówka odporna jest na uszkodzenia czy śceranie powłoki. Lokówka posiada 30 ustawień temperatury, system regulacji dopasowuje parametry do rodzaju włosów. Gdy podłączona lokówka nie jest używana powyżej 72 minut, system automatycznej blokady wyłącza ją, co wydłuża żywotność urządzenia i gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Lokówka posiada zintegrowaną podstawkę, co pozwala odstawić urządzenie po użyciu i chroni powierzchnię mebli. W zestawie znajdują się mata termiczna oraz rękawica ochronna.

Technologia Titanium Diamond
Powłoka lokująca z technologią Titanium Diamond dla szybszej stylizacji i idealnego wykończenia.

Połączenie tytanu z pyłem diamentowym zapewnia dużą odporność powłoki na wysoką temperaturę i długie użytkowanie urządzenia podczas intensywnej pracy w salonie.

Elastyczność użytkowania
Lokówka posiada 30 poziomów regulacji temperatury od 135°C, do użytku na wszystkich typach włosów, przy zachowaniu optymalnej ochrony włosa. Maksymalna temperatura 220°C pozwala uzyskać doskonałą stylizację o długiej trwałości, nawet na najbardziej opornych włosach. Wskaźnik temperatury migocze do momentu, gdy wybrany poziom temperatury zostanie osiągnięty.

Bezpieczeństwo
Gdy podłączona lokówka nie jest używana powyżej 72 minut, system automatycznej blokady wyłącza ją, co wydłuża żywotność urządzenia i gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Lokówka posiada zintegrowaną podstawkę, co pozwala odstawić urządzenie po użyciu i chroni powierzchnię mebli. W zestawie znajdują się mata termiczna oraz rękawica ochronna.

Właściwości lokówek Babyliss Pro Titanium diamond:

 1. Technologia Titanium Diamond
 2. Powłoka tytanowo-diamentowa
 3. Włącznik/wyłącznik i lampka kontrolna
 4. Automatyczne wyłączanie po 72 minutach
 5. 30 ustawień temperatury (135˚C do 220°C) z regulacją liniową
 6. Nienagrzewająca się końcówka
 7. Obrotowy kabel zasilający o długości 2,70 m
 8. Wbudowany stojak
 9. Mata termiczna i rękawica ochronna do stylizacji w zestawie

Dostępne rozmiary:

 • 10 mm
 • 19 mm
 • 24 mm
 • 32 mm

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE USTAWIENIA TEMPERATURY
1-5 włosy wrażliwe 135°C - 140°C
5-10
włosy farbowane 140°C - 155°C
10-15
włosy cienkie 155°C - 170°C
15-20
włosy normalne 170°C - 185°C
20-25
włosy gęste 185°C - 200°C
25-30
włosy kręcone, etniczne 200°C - 220°C

Gwarancja: 12 miesięcy

OBSŁUGA Lokówki Babyliss

 1. Podłączyć urządzenie i nacisnąć przycisk „I”. Lokówka zaczyna się nagrzewać. Wybrać poziom temperatury za pomocą wariatora. Czerwona kontrolka miga przez chwilę, aż do momentu osiągnięcia wybranej temperatury. Gdy kontrolka zapali się na stałe, urządzenie jest gotowe do pracy.

 2. Podzielić suche lub wilgotne włosy na równe kosmyki i wyczesać je przed lokowaniem. Nacisnąć dźwignię, ustawić lokówkę w połowie kosmyka włosów i rozprowadzić równo włosy między szczypcami a rurką. Delikatnym ruchem przeciągnąć lokówkę aż po końcówki włosów. Aby uniknąć zmierzwienia, sprawdzić czy włosy są dobrze owinięte wokół szczypców i czy kierunek nawinięcia jest zgodny z kierunkiem podwinięcia loków. Aby podkręcić włosy do wewnątrz należy umieścić szczypce u góry kosmyka. Aby wywinąć włosy na zewnątrz, należy umieścić szczypce u dołu kosmyka.

 3.  Nawijać włosy do miejsca rozpoczęcia loków, uważając by nie dotknąć lokówką skóry głowy. Przytrzymać lokówkę w miejscu przez 5 do 8 sekund. Aby otrzymać bardziej skręcone i elastyczne loki nawinąć na lokówkę mniejsze kosmyki. Aby otrzymać mniej skręcone loki i zwiewne włosy, nawinąć na lokówkę więcej włosów.

 4. W celu wyciągnięcia lokówki z włosów, nacisnąć na szczypce i wyjąć lokówkę. Dla utrwalenia loka, zaczekać aż włosy ostygną przed ich rozczesaniem.
  Aby uzyskać optymalne wyniki, zalecamy stosować produkty fryzjerskie do stylizacji włosów.

 5. Po użyciu, nacisnąć przycisk „0”, a następnie wyłączyć urządzenie z prądu. Poczekać, aż ostygnie przed schowaniem.

 6. Jeżeli lokówka nie jest używana przez ponad 72 minuty, system automatycznego wyłączania (auto shut-off) wyłączy urządzenie; opcja ta wydłuży
  trwałość urządzenia i zapewni większe bezpieczeństwo.

 

CZYSZCZENIE Lokówek Babyliss
Gdy lokówka jest wystudzona i wyłączona z prądu, można ją przetrzeć wilgotną szmatką. Upewnić się, czy urządzenie jest zupełnie suche przed ponownym podłączeniem do prądu.

OSTRZEŻENIE
Rurka grzejna nagrzewa się w kilka sekund i nie powinna dotykać skóry po włączeniu urządzenia. Przy ustawieniu maksymalnej temperatury lokówka staje się bardzo gorąca. W celu sprawdzenia czy ustawiona temperatura odpowiada włosom, należy zawsze przed użyciem przetestować lokówkę na małym kosmyku.

2601556

Odniesienia

ean13
3030050134643
mpn
BAB2472TDE
Nowy
Nazwa Cena
Darmowa dostawa Za darmo!
Paczkomaty 24/7 Za darmo!
Kurier InPost Za darmo!
Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier - pobranie Za darmo!

* Przy każdym zakupie powyżej 149,00 zł darmowa wysyłka!