Profesjonalne produkty do stylizacji dla mężczyzn

W naszym sklepie internetowym pragniemy zapewnić naszym Klientom pełen wachlarz produktów do włosów, dlatego nie mogło zabraknąć w nim szerokiej gamy kosmetyków do stylizacji fryzur. Oferujemy wyjątkowe rozwiązania wprost od Beardburys, Kemon, Marrakesh, Montibello, Clubman, Reuzel czy Rica, z którymi tworzenie nawet najbardziej finezyjnych ułożeń kosmyków staje się możliwe. Każdy mężczyzna dobierze swój idealny produkt wśród kremów do stylizacji, sprayów z solą morską, wosków, pudrów, lakierów, pomad różnego rodzaju, olejków, żelów, past czy glinek matujących.

Aktywne filtry

BeardBurys Boomer lakier do włosów 2w1
  • -15%

BeardBurys Boomer lakier do włosów 2w1

favorite favorite_border
67,07 zł 78,90 zł

Lakier idealny do utrwalenia każdej stylizacji. Nadaje włosom objętość oraz przedłuża trwałość fryzury na cały dzień dzięki ultraszybkiemu wysychaniu. Zapewnia naturalne wykończenie stylizacji i ochronę przed wilgocią. Produkt jest lekki, dzięki czemu nie "spłaszcza" ani nie obciąża fryzury. Lakier można łatwo usunąć bez pozostawienia śladów, poprzez zwykłe szczotkowanie. Produkt wyposażony jest w dwie końcówki do spryskiwania, umożliwiając dostosowanie do wybranej techniki stylizacji.

Szeroki wybór produktów stylizacyjnych to możliwość niczym nieograniczonej kreacji, ale jednocześnie pielęgnacja włosów, które zyskują odżywienie, połysk i zdrowy wygląd.  Poszczególne kosmetyki posiadają różnorodne właściwości, dlatego można z powodzeniem dopasować je do typu włosów. Lekkie formuły, jak również ciekawe warianty produktów do stylizacji to gwarancja idealnej fryzury każdego dnia.
Stylizowanie fryzury może być bardzo przyjemne, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kosmetyków cenionych marek. Z ich profesjonalnym wsparciem Twoje włosy zawsze będą prezentowały się idealnie, a dostosowując kosmetyk do potrzeb Twoich kosmyków oraz stosując go z umiarem, okiełznasz kosmyki tak jak tego tylko pragniesz.