Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 165,00 zł

POJEMNOŚĆ

POJEMNOŚĆ

Kosmetyki zwiększające objętość

Marzysz o fryzurze pełnej objętości? Z naszym szerokim wyborem kosmetyków dodających fryzurze objętości, Twoje włosy zyskają solidne wsparcie i doskonałą pielęgnację. W swojej kolekcji posiadamy spraye, pudry, mgiełki, pianki i wiele innych rewelacyjnych produktów dodających objętości. Każdy kosmetyk to gwarancja wysokiej jakości, bowiem oferujemy rozwiązania wyłącznie od profesjonalnych producentów jak Artego, BeardBurys, Chantal, Kemon, Marrakesh, Mila Professional, Montibello, Rica oraz Solfine.

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Jeżeli pragniesz zapomnieć o oklapniętych włosach, masz cieknie i rzadkie kosmyki potrzebujące wsparcia tutaj znajdziesz swój idealny kosmetyk. Formuły produktów dodających objętości opracowane zostały tak, aby nie obciążać włosów, a co za tym idzie efekty stylizacji są rewelacyjne – kosmyki są gęstsze, piękne i doskonale się układają. Włosy przy tym pozostają miękkie, pełne blasku i zyskują niesamowitą objętość. Uniesione u nasady kosmyki tworzą wymarzone fryzury, a Ty możesz poczuć się piękniej.
Włosy o zjawiskowej objętości stają się możliwe od tak, po prostu, a dzięki szerokiej palecie produktów do wyboru, z pewnością dopasujesz kosmetyk, który spełni Twoje wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kosmetyków do stylizacji włosów.