Kontakt:  tel. kom: 607-234-005 |  |

Koszyk jest pusty
Search - K2
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Produkty w sklepie
A A A

Olejek TCA Dennis Bernard - The Color Accelerator - przyśpiesza proces koloryzacji 35ml

tca_2023568687
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
Cena katalogowa: 250,00 PLN Nasza cena: 199,00 PLN Producent: Dennis BernardDennis Bernard

+

TCA – Przyspieszacz Koloru
Krople TCA używane z innymi produktami do koloryzacji bądź rozjaśniania dowolnego producenta pozwalają na skrócenie procesu koloryzacji nawet o 2/3 czasu oraz trwalsze utrzymanie koloru, eliminując efekt blaknięcia włosów (w tym rudych odcieni). Co więcej produkt daje natychmiastowy efekt super jedwabistych włosów.

Trzy główne składniki tego wyjątkowego produktu są pochodzenia naturalnego:

OLEJ MINERALNY – Nawilża włosy pozostawiając je miękkie, błyszczące i odżywione. Poprzez stworzenie filtru zabezpiecza łuskę włosów tym samym nie tylko poprawia ich wygląd, ale również pomaga w ich układaniu.

OLEJ JOJOBA – Charakteryzuje się bardzo wysoką zgodnością biologiczną ze skórą (zawiera skwalen, który występuje w naturalnym płaszczu tłuszczowym skóry, chroniący przed utratą wody). Dzięki wysokiemu podobieństwu do ludzkiej skóry, jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy, zawiera głównie palmitynian cetylu o bardzo cennych własnościach odżywczych. Jojoba odżywia, zmiękcza i nawilża skórę.

WITAMINA E – Obok witamin A i C jest silnym przeciwutleniaczem chroniącym organizm przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniem komórek wywoływanym przez wolne rodniki. Witamina E chroni włosy przed zniszczeniami. A jak wiadomo, wolne rodniki przyczyniają się do starzenia organizmu, zniszczenia włosów, a nawet wypadania włosów.

Zastosowanie kropli TCA:
koloryzacja – skrócenie procesu koloryzacji włosów o 2/3 czasu; zmniejszone o 95% wypieranie się koloru przy zdrowych włosach;

dodatek do rozjaśniacza powoduje szybsze, a zarazem bezpieczniejsze rozjaśnianie, jedwabiste włosy za każdym razem;

dodatek do trwalej ondulacji, poprawia jakość włosa i skręt;

dodatek do każdej odżywki nawilżającej lub bezpośrednia aplikacja na włosy zniszczone, daje super jedwabiste i nawilżone włosy.

Uwaga:
TCA nie może być mieszane z produktami do koloryzacji na bazie olejów!
Produkt jest bezpieczny w użyciu oraz spełnia wszystkie normy wymagane w Unii Europejskiej.

Dzięki kroplom TCA zaoszczędzisz czas swój, swoich klientek i zwiększysz przychody swojego salonu!

TCA – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak działa TCA?
Formuła TCA spowalnia rozkład nadtlenku wodoru podczas wnikania cząsteczki koloru głębiej do trzonu włosa. Przeciwutleniacze pozwalają TCA pomóc rozwijać molekuły koloru w krótszym czasie, przy użyciu ciepła bądź nie. Właściwy system pozwala uniknąć szkód wyrządzonych włosom przez procesy chemiczne. Proces ten jest stabilny, od początku do końca.

Co rozumie się przez „stabilny”?
Uciekający podczas koloryzacji tlen sprawia, że nadtlenek jest niestabilny, ma to ogromny wpływ na cały proces barwienia. TCA stabilizuje nadtlenek, zmuszając go do bardziej efektywnej pracy.

Czy ciepło nie uszkodzi włosów podczas koloryzacji?
Nie. Suszarka o niskim natężeniu ciepła w połączeniu z TCA nie uszkodzi włosów. Kolor z TCA jest stabilny przy jakichkolwiek temperaturach. Niskie natężenie ciepła po prostu zwiększa aktywność molekularną, przyspieszając czas realizacji.

Jak to jest, że TCA działa równie dobrze przy zabiegu koloryzacji, rozjaśniania i trwałej?
Nadtlenek uwalnia wolne rodniki, TCA wykorzystuje te wolne rodniki, stabilizując je i zwiększając efektywność pracy nadtlenku, tj. dobieranie w pary cząsteczek koloru, przekształcanie wiązań siarki itp. Wynikiem działania TCA jest szybszy proces koloryzacji, kolory nie blakną, loki są zdrowsze i bardziej odporne, a rozjaśnione włosy unikają galaretowatego stanu.Źródło: materiały falelokikoki

Komentarze:
Nie dodano jeszcze komentarza.
Musisz się zalogować / zarejestrować, aby móc komentować produkty

Produkty polecane

Wyników 1 - 4 z 8
Wyników 1 - 4 z 8