Kontakt:  tel. kom: 607-234-005 |  |

Koszyk jest pusty
Search - K2
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Produkty w sklepie
A A A

FLAMBOYAGE Taśma transparentna - folia samoprzylepna do koloryzacji

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
Cena katalogowa: 199,00 PLN Nasza cena: 180,00 PLN Producent: manufacturermanufacturer

1 na stanie
+

Promocja do końca czerwca lub do wyczerpania zapasów

FLAMBOYAGE - folia samoprzylepna do koloryzacji.

Cena dotyczy samej taśmy. Aplikator dostępny jest osobno.

Taśma: 100mb
Szerokość: 10cm

Flamboyage to nowy sposób koloryzacji, który pozwala uzyskać na włosach efekt, jak po wakacjach na słońcu.

Flamboyage jest to koloryzacja polegająca na wybraniu poszczególnych pasm za pomocą taśm ze specjalnym klejem który nie powoduje żadnych uszkodzeń włosa. Cienkie pasma włosów przyklejają się do taśmy, następnie zabezpiecza się je papierowym paskiem o tej samej grubości co taśma i farbuje resztę włosów na jednolity odcień, dopasowany kolorystycznie do "pasemek". Dzięki tej metodzie uzyskujemy efekt włosów muśniętych słońcem.

Korzyści flamboyage

Przede wszystkim dzięki metodzie flamboyage będzie można optycznie powiększyć objętość włosów! Do tego zostaną zminimalizowane odrosty dzięki doborowi niewielkich pasm włosów. Nie trzeba będzie także farbować włosów na całej długości.

Dzięki rozjaśnieniu poszczególnych pasm zyskujemy optyczne uniesienie włosów dzięki czemu wydaje się ich więcej oraz tworzy nam się tzw. efekt push up.

Czym jest technika Flamboyage?

  1. Flamboyage to technika koloryzacji pozwalająca uzyskać efekt włosów po wakacjach, tzn. włosy wyglądają, jak by słońce rozjaśniło niektóre ich pasma.
  2. Włosy sprawiają optyczne wrażenie większej objętości
  3. Całość wygląda bardzo naturalnie
  4. Technika flamboyage pozwala na dłużej "ukryć" odrosty

Farbowanie techniką flamboyage polega na wybieraniu pasm włosów i farbowaniu ich w sklejonych płatach taśmy.
Taśma posiada specjalny klej, który nie uszkadza włosów (nie obkleja). Do wydzielonego pasma włosów przykładamy taśmę na całej długości pasma. Część włosów przyklei się do taśmy, i te włosy pokrywamy farbą. Pofarbowane włosy oddzielamy od pozostałych zawiniętą taśmą. Aby zakończyć proces koloryzacji, zwilżamy taśmę wodą, i zsuwamy z włosów.

Różnice między flamboyage a baleyage
Dzięki balejage otrzymuje się pofarbowane pasma, których kolor znacznie różni się od pozostałych pasm (w wyniku metody szydełkowej). W technice Flamboyage przejścia są bardziej stonowane i naturalne.
W metodzie baleyage, włosy farbuje się od nasady, przez co już po miesiącu widać odrosty. W technice flamboyage, nie farbuje się od nasady . skóry głowy, przez co odrostów nie widać tak szybko.

Technika flamboyage może być stosowana w każdym przypadku. Brunetki, blondynki, osoby z dużą ilością włosów (włosy gęste) oraz panie o włosach cienkich i delikatnych. Nie ma tu żadnych przeciwwskazań dla kogokolwiek.

Jest to zdecydowanie sposób koloryzacji który zyska ogromne grono fanów, tym bardziej, że jest to technika koloryzacji którą wykonać może nawet mniej doświadczony kolorysta.

 

Flamboyage u stylistów Davines:

Folia Flamboyage - Davines

Flamboyage - pasma - Davines

Komentarze:
Nie dodano jeszcze komentarza.
Musisz się zalogować / zarejestrować, aby móc komentować produkty

Produkty polecane

Wyników 1 - 4 z 8
Wyników 1 - 4 z 8