Kontakt:  607-234-005, 

Koszyk jest pusty
Mikrokamera

Zbadaj włosy mikrokamerą, darmowe badania w sklepach FaleLokiKoki

Dobra kondycja skóry głowy, to połowa sukcesu dla pięknych i zdrowych włosów. Wszystkich chętnych, zapraszamy na darmowe badanie trychologiczne, wykonane specjalną kamerą. Badania odbywać będą się w całej Polsce, w sieci sklepów FaleLokiKoki.
W dniach 15-30 września przyjdź do najbliższego sklepu FaleLokiKoki i zbadaj kondycję włosów oraz skóry głowy. Podczas badania otrzymasz indywidualne porady, oraz dowiesz się jak najlepiej pielęgnować swoje włosy.

Ocena kondycji włosów oraz określenie ich cech charakterystycznych bywają czasem kłopotliwe. Jest to natomiast niezbędne do tego, by dobrać do nich najlepszą codzienną pielęgnację oraz zapewnić im właściwe produkty do stylizacji. W przypadku wątpliwości rozwiązaniem jest wykonanie badania włosów za pomocą mikrokamery. Pozwala to na ocenę stanu skóry głowy, stopnia jej zanieczyszczenia, gęstości włosów oraz mikrokrążenia skóry głowy. Badanie mikrokamerą jest bezbolesne i nieinwazyjne – do powierzchni skóry głowy przykłada się jedynie mikrokamerę.

Bezpłatne badanie kondycji włosów i skóry głowy w sklepach Fale Loki Koki wykonywane jest z zastosowaniem nowoczesnej mikrokamery, która umożliwia przeprowadzenie analizy na żywo za pomocą wysokiej jakości monitora HD. Zarówno badający, jak i badany, na bieżąco obserwują obraz pojawiający się na ekranie.

Wymienne końcówki optyczne, które posiadamy, umożliwiają szybką i szczegółową ocenę skóry i włosów oraz ich niedoskonałości.  Możemy wykonać badanie soczewką powiększającą obraz 200-krotnie, co pozwala nam określić rodzaj i kondycję zarówno włosów, jak i skóry głowy. Dzięki zastosowaniu soczewki fluorescencyjnej możemy zaobserwować proces wytwarzania sebum na skórze głowy i ewentualne problemy z tym związane. Końcówka makro pokazuje nam obszary przerzedzenia włosów i łysienia.

Dzięki informacjom uzyskanym od naszych ekspertów podczas badania dowiesz się, jaki jest typ Twoich włosów i skóry głowy oraz jak prawidłowo je pielęgnować, aby były piękne i zdrowe.

Wszystkie nasze sklepy są wyposażone w profesjonalne mikrokamery, dlatego po kilku tygodniach stosowania zaleconych produktów nasi klienci mogą poddać się ponownemu badaniu tym urządzeniem, aby ocenić skuteczność zaleconej pielęgnacji i stylizacji.

Kup taniej!

Przygotowaliśmy też akcję specjalną! W terminie 15-20 września, na drugi produkt do stylizacji lub pielęgnacji marek: Artego, Montibello, Kemon, Davines, Renee Blanche - dostępne w sklepach FaleLokiKoki w Gdyni, Gdańsku, Elblągu oraz Starogardzie Gdańskim oraz Mila udzielamy 50% rabatu!

W naszych sklepach znajdziesz profesjonalne kosmetyki, akcesoria i sprzęt do włosów, dzięki którym pielęgnacja i stylizacja włosów będzie wyjątkowa. Marzysz o pięknych i zdrowych włosach? Sięgnij po zestawy profesjonalnych produktów, które dzięki unikalnym, specjalistycznie wypracowanym składnikom i formułom zapewnią Twoim włosom wyjątkowe piękno.

Odkryj radość z posiadania pięknych i zdrowych włosów z Fale Loki Koki!

Zapraszamy do Fale Loki Koki w Gdyni, Gdańsku, Elblągu oraz Starogardzie Gdańskim.

Adresy sklepów - kliknij aby wyświetlić dane adresowe:

Fale Loki Koki Gdynia

Fale Loki Koki Gdańsk

Fale Loki Koki Elbląg

Fale Loki Koki Starogard Gdański

 

Sklepy w całej Polsce dostępne są tu:

Sklepy Fale Loki Koki w całej Polsce


Wojciech Łabas

Redaktor fryzjer.info

Zaloguj się, by skomentować

Wysyłka

  • 1 Darmowa wysyłka powyżej 250zł
  • 2 Przesyłki kurierskie realizuje firma DPD
  • 3 Wysyłka do wszystkich krajów UE
  • 4 Odbiór osobisty w wybranych sklepach

Płać wygodnie online przez tpay.com

Kontakt

Siedziba firmy:
GP Sp. z o.o.
właściciel domeny Fryzjer.info

81-198 Rewa
ul. Plażowa 19

NIP: 584-255-15-71

Telefon: 607-234-005
e-mail:

Nasze sklepy stacjonarne:
Gdynia | Gdańsk | Elbląg | Starogard Gdański