Prowadzisz firmę lub planujesz otworzyć salon fryzjerski?

Rozpoczynając współpracę  z nami, zdajesz się na wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel który pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb, oraz profesjonalne produkty, dzięki którym Twoi klienci będą wychodzić od Ciebie szczęśliwi i zadowoleni.

Nasza oferta obejmuje meble fryzjerskie, kosmetyki fryzjerskie, szkolenia oraz oprogramowanie wspierające pracę w salonie.

Rekomendujemy kosmetyki marek:
Artego, Montibello, Kemon, Mila Professional, Subrina Professional oraz Solfine. Współpraca na zasadzie salonu firmowego daje ogromne korzyści, system rabatów , szkolenia, wsparcie marketingowe.
Oferujemy pełen zakres szkoleń. Imprezy branżowe oraz wiele wiele więcej.

Zapewniamy stałe zaopatrzenie w sprzęt oraz kosmetyki fryzjerskie. Posiadamy swój magazyn, dzięki czemu towary dostępne są od ręki.

Nie jesteśmy firmą wirtualną działającą tylko w Internecie. Mamy sklepy stacjonarne gdzie można pojechać na kawę i porozmawiać. Nasi handlowcy regularnie odwiedzają salony które podjęły z nami współpracę, przedstawiając aktualną ofertę, dowożąc towar, oraz informując o aktualnych akcjach i promocjach.
Naszym klientom towar dostarczamy bez dodatkowych kosztów.

Gwarancja
Gwarantujemy najwyższą jakość usług i produktów, za co bierzemy pełną odpowiedzialność.
Naszym klientom zapewniamy opiekę serwisową i gwarancyjną.
Na rynku fryzjerskim działamy już ponad 25 lat, dzięki czemu klienci mogą nam ufać.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć