Babyliss Golarka bezprzewodowa grafitowa FOILFX02 4ARTISTS FXFS2GSE
search
  • Babyliss Golarka bezprzewodowa grafitowa FOILFX02 4ARTISTS FXFS2GSE
  • Babyliss Golarka bezprzewodowa grafitowa FOILFX02 4ARTISTS FXFS2GSE

Babyliss Golarka bezprzewodowa grafitowa FOILFX02 4ARTISTS FXFS2GSE

499,00 zł
540,00 zł
Oszczędzasz 41,00 zł
Dostawa w ciągu 7 dni
Babyliss Pro

Babyliss Golarka bezprzewodowa grafitowa FOILFX02 4ARTISTS FXFS2GSE

Ilość
Brak w magazynie, realizacja zamówienia w ciągu 7 dni.
  Oficjalny dystrybutor marek:

Kemon, Montibello, Artego, Mila, Fale Loki Koki, Beardburys, Solfine

  Wygodna, dopasowana dostawa

Kurier, Paczkomaty, odbiór w sklepie

Profesjonalna golarka bezprzewodowa z serii 4Artists. Kolor grafitowy.

ObrotyBateriaZasilanieCzas pracy

BaBylissPRO4Artists jest ekskluzywną linią narzędzi stworzonych z myślą o profesjonalistach z branży fryzjerskiej, którzy swoją pracę zamieniają w sztukę. 

Wyjątkowy nowoczesny wygląd.

Profesjonalne, w pełni metalowe golarki FOILFX02 - FOILFX01 z serii BaBylissPRO®4Artists to doskonałe połączenie luksusu, wzornictwa i zaawansowanej technologii.

Zaprojektowane tak, aby uzyskać doskonałe wykończenia i cieniowanie, stając się doskonałym narzędziem do golenia na super gładko i wyrównywania linii włosów.

System ultracienkiej folii zapewnia bezpieczne, dokładne golenie bez podrażniania skóry. Golarka jest bardzo wygodna w użyciu dzięki idealnie wyważonej konstrukcji.

W pełni metalowa obudowa jest elegancka i zarazem niezwykle wytrzymała. Folię do golenia można bardzo łatwo zdjąć w celu regularnej konserwacji. Po użyciu golarki wystarczy założyć osłonę ochronną, aby ją wyłączyć.

Za pomocą metalowych golarek foliowych BaBylissPRO4Artists FOILFX02 - FOILFX01 można przechodzić przez różne długości nadając zarostowi odcienie, ogolić całą głowę na bardzo krótko, wyrównać linię szyi, zgolić zarost i zbłąkane pojedyncze włoski oraz doskonale wykończyć stylizację bez podrażnień.

Właściwości techniczne golarki FXFS 4 Artists:

Zasilacz: CA78M
Wibracje: < 2,5 m/s²
LpA: (dB(A)) < 70


Użytkowanie golarki FXFS 4 Artists:

1. Przed pierwszym użyciem urządzenia należy ładować je przez co najmniej 3 godziny. Akumulator osiągnie swoją maksymalną wydajność po trzech pełnych cyklach ładowania i rozładowywania.

2. Sprawdzić, czy urządzenie jest wyłączone („O”). Podłączyć wtyczkę zasilacza sieciowego do zasilacza golarki. Podłączyć zasilacz do  gniazdka zasilania (należy sprawdzić napięcie wskazane na etykiecie zasilacza przed podłączeniem go) - zaświeci się lampka kontrolna ładowania, sygnalizująca, że ładowanie zostało rozpoczęte. Po 3 godzinach urządzenie będzie całkowicie naładowane.

3. Podczas ładowania zasilacz może być gorący - jest to normalne.

4. Żywotność: aby zmaksymalizować żywotność baterii, zaleca się ładowanie urządzenia przez 3 godziny co sześć miesięcy.

5. Kiedy urządzenie nie jest wykorzystywane, wyłącznik musi być zawsze ustawiony w pozycji „O”.

BARDZO WAŻNE: aby zapewnić prawidłowe działanie urządzenia, należy koniecznie regularnie czyścić i smarować ostrza wewnętrzne. Brak przestrzegania powyższych zaleceń spowoduje unieważnienie gwarancji.

Porada: z zasady ogólnej, golenie włosów w kierunku przeciwnym do ich wzrostu stanowi najskuteczniejszą metodę golenia. Aby uzyskać  najlepsze wyniki, należy naciągać skórę w miejscach trudno dostępnych.
Po zakończeniu użytkowania należy wyłączyć urządzenie i wyczyścić je.
Nie należy zbyt mocno naciskać na skórę podczas golenia - może to spowodować podrażnienie, przegrzanie urządzenia i pogorszenie jakości golenia.
Skóra potrzebuje od 2 do 4 tygodni, aby przyzwyczaić się do nowej golarki - nie należy więc zmieniać golarki w tym okresie.
Jeśli włosy mają długość większą niż 1 mm, przed ich goleniem należy skrócić je za pomocą trymera - zapewni to dokładniejsze golenie.

KONSERWACJA GOLARKI
Nie należy zdejmować głowicy golącej, gdy urządzenie jest włączone. Należy zawsze wyłączyć urządzenie. Aby uniknąć ryzyka porażenia prądem, należy uważać, aby żadna ciecz nie przedostała się do wnętrza obudowy.
Nigdy wolno nigdy naciskać ostrza lub wewnętrznych ostrzy i nie dotykać ich twardymi przedmiotami - może to spowodować nieodwracalne  uszkodzenie urządzenia lub jego elementów.
Należy uważać, aby nie dotknąć ostrzy, ponieważ są one bardzo ostre. Ryzyko skaleczenia.
Do czyszczenia urządzenia nie należy używać detergentów, a także środków lub przedmiotów ściernych - może to spowodować nieodwracalne uszkodzenie golarki.

UWAGA: przed przystąpieniem do czyszczenia należy sprawdzić, czy urządzenie jest wyłączone.

OSTRZEŻENIE

• NIE moczyć urządzenia ani wewnętrznych ostrzy. Do czyszczenia należy używać wyłącznie dostarczonej w zestawie z urządzeniem małej
szczotki czyszczącej.

• Do czyszczenia obudowy należy używać lekko nawilżonej szmatki. Nie używać silnych detergentów lub innych produktów chemicznych.

• Aby wysuszyć obudowę należy wytrzeć ją suchą szmatką. Nie suszyć golarki za pomocą suszarki do włosów lub innego urządzenia grzewczego.

• Przed ponownym użyciem należy sprawdzić, czy urządzenie jest całkowicie suche.

• Przed podłączeniem urządzenia należy upewnić się, że przełącznik jest ustawiony w prawidłowej pozycji.

Zasilacz dostarczany w zestawie automatycznie dostosowuje się do napięcia sieciowego.

NIE WOLNO UŻYWAĆ URZĄDZENIA Z  PRZETWORNIKIEM NAPIĘCIA.


WYMIANA GŁOWICY GOLĄCEJ

1. Naciśnij okrągły przycisk zwalniający z boku golarki, aby zwolnić głowicę golącą. Trzymając głowicę golącą za boki, delikatnie pociągnij w górę, aby ją zdjąć.

2. Wyjmij nową głowicę golącą z opakowania. Przytrzymaj głowicę golącą dokładnie równo z ostrzami wewnętrznymi.

Ostrożnie zamontuj głowicę golącą w urządzeniu, dociskając ją, aż usłyszysz kliknięcie.

PODCZAS ZAKŁADANIA NALEŻY UWAŻAĆ, ABY NIE USZKODZIĆ OSTRZA LUB OSTRZY WEWNĘTRZNYCH.


Pełna ulotka o urządzeniu, jego użytkowaniu oraz konserwacji do pobrania tu:

POBIERZ
2606547
Nowy produkt

16 produktów w tej kategorii

chat Komentarze (0)
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć