Kontakt:  tel. kom: 607-234-005 |  |

Koszyk jest pusty
Search - K2
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Produkty w sklepie
A A A

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/fryzjer3/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Dostawa, reklamacje, zwroty

Dostawa, reklamacje i zwroty

Dostawa
Dostawa towarów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Zamówienia realizowane są w terminie 2-10 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć niezbędny czas na dostarczenie przesyłki.
Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi z reguły od 1 do 2 dni roboczych.
Kupujący są informowani o dniu wysyłki zamówionego towaru.
Awizowane przez doręczyciela z powodu nieobecności kupującego przesyłki, należy odebrać w ciągu 3 dni, licząc od daty pierwszego dostarczenia. W przypadku nieodebrania przesyłki przez kupującego sklep fryzjer.info ma prawo obciążyć kupującego całkowitymi kosztami transportu.
Aktualny status zamówienia można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w sklepie.
W przypadku braku możliwości realizacji Państwa zamówienia z przyczyn od nas niezależnych, pracownik sklepu skontaktuje się z Państwem w celu dalszych ustaleń.
W przypadku chwilowego braku niektórych produktów do skompletowania całego zamówienia, jest możliwość podzielenia zamówienia na dwie części, w tym przypadku po uzgodnieniu tego z Klientem przez pracownika sklepu fryzjer.info koszty dostawy liczone są tylko raz.
Ewentualne koszty drugiej przesyłki pokryje firma GP Sp. z o.o..

Koszty dostawy:

PRZEDPŁATA NA KONTO:

 • 0zł  - przesyłka kurierska lub pocztowa przy zakupach powyżej 250,00 zł
 • paczkomaty.pl - odbiór w punkcie 12 zł
 • kwota 13 zł - przesyłka kurierska DPD

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (POBRANIE):

 • kwota 16 zł - przesyłka kurierska
 • Gratis, Przy zakupach powyżej 300zł

W związku z ogromną podwyżką cen usług Poczty Polskiej, z dniem 30-03-2017 zrezygnowaliśmy z realizacji usług za pośrednictwem tej firmy. Tańszą opcją są obecnie przesyłki kurierskie.

 

Reklamacje i zwroty oraz rezygnacja z zamówienia:

 1. Jeżeli przesyłka nie została zrealizowana (wysłana), istnieje możliwość rezygnacji z zamówienia po skontaktowaniu się z nami.

 2. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r., nr 22, poz. 271) Kupujący może od umowy kupna-sprzedaży odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
  W takim przypadku Sklep fryzjer.info zwraca cenę produktu w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania towaru od Kupującego, pod warunkiem, że towar  jest oryginalnie zapakowany i nienaruszony ( nie może nosić żadnych śladów użycia). Koszty dostaw oraz przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi.

 3. W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania zapasu), sklep zwróci Kupującemu równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. W przypadku uznania reklamacji sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu.
  Sklep fryzjer.info nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie przesyłki przez firmę kurierską.

 4. Zarówno reklamacje jak i zwroty będą rozpatrywane pod warunkiem załączenia do przesyłki dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).

 5. Sklep fryzjer.info nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/fryzjer3/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Czytany 2051 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 marzec 2017 19:20
Więcej w tej kategorii: « Polityka prywatności
Zaloguj się, by skomentować