Kontakt:  tel. kom: 607-234-005 |  |

Koszyk jest pusty
Search - K2
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Produkty w sklepie
A A A

Dostawa, reklamacje, zwroty

Dostawa, reklamacje i zwroty

Dostawa
Dostawa towarów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Zamówienia realizowane są w terminie 2-10 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć niezbędny czas na dostarczenie przesyłki.
Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi z reguły od 1 do 2 dni roboczych.
Kupujący są informowani o dniu wysyłki zamówionego towaru.
Awizowane przez doręczyciela z powodu nieobecności kupującego przesyłki, należy odebrać w ciągu 3 dni, licząc od daty pierwszego dostarczenia. W przypadku nieodebrania przesyłki przez kupującego sklep fryzjer.info ma prawo obciążyć kupującego całkowitymi kosztami transportu.
Aktualny status zamówienia można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w sklepie.
W przypadku braku możliwości realizacji Państwa zamówienia z przyczyn od nas niezależnych, pracownik sklepu skontaktuje się z Państwem w celu dalszych ustaleń.
W przypadku chwilowego braku niektórych produktów do skompletowania całego zamówienia, jest możliwość podzielenia zamówienia na dwie części, w tym przypadku po uzgodnieniu tego z Klientem przez pracownika sklepu fryzjer.info koszty dostawy liczone są tylko raz.
Ewentualne koszty drugiej przesyłki pokryje firma GP Sp. z o.o..

Koszty dostawy:

PRZEDPŁATA NA KONTO:

 • 0zł  - przesyłka kurierska lub pocztowa przy zakupach powyżej 250,00 zł
 • paczkomaty.pl - odbiór w punkcie 12 zł
 • kwota 13 zł - przesyłka kurierska DPD

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (POBRANIE):

 • kwota 16 zł - przesyłka kurierska
 • Gratis, Przy zakupach powyżej 300zł

W związku z ogromną podwyżką cen usług Poczty Polskiej, z dniem 30-03-2017 zrezygnowaliśmy z realizacji usług za pośrednictwem tej firmy. Tańszą opcją są obecnie przesyłki kurierskie.

 

Reklamacje i zwroty oraz rezygnacja z zamówienia:

 1. Jeżeli przesyłka nie została zrealizowana (wysłana), istnieje możliwość rezygnacji z zamówienia po skontaktowaniu się z nami.

 2. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r., nr 22, poz. 271) Kupujący może od umowy kupna-sprzedaży odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
  W takim przypadku Sklep fryzjer.info zwraca cenę produktu w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania towaru od Kupującego, pod warunkiem, że towar  jest oryginalnie zapakowany i nienaruszony ( nie może nosić żadnych śladów użycia). Koszty dostaw oraz przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi.

 3. W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania zapasu), sklep zwróci Kupującemu równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. W przypadku uznania reklamacji sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu.
  Sklep fryzjer.info nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie przesyłki przez firmę kurierską.

 4. Zarówno reklamacje jak i zwroty będą rozpatrywane pod warunkiem załączenia do przesyłki dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).

 5. Sklep fryzjer.info nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Czytany 2828 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 marzec 2017 19:20
Więcej w tej kategorii: « Polityka prywatności
Zaloguj się, by skomentować