Kemon P Factor kuracje zapobiegajace wypadaniu włosów

Kemon P FACTOR SYSTEM

Zmiany trybu życia, stres, zmęczenie, czynniki środowiskowe oraz brak równowagi hormonalnej i metabolicznej powodują nieprzerwany wzrost liczby osób, które na przestrzeni ostatnich lat zmagają się z problemem wypadania włosów.

Istnieje wiele przyczyn nietypowego wypadania włosów. Manifestują się one w różny sposób, zależnie od wieku, płci i chorób powodujących utratę włosów.

Nasilające się wypadanie włosów, często powiązane z bardziej lub mniej intensywnym zjawiskiem zmniejszania się ich grubości jest zasadniczym objawem nieprawidłowości i choroby włosów.

Najpowszechniejszym z nich jest łysienie androgenetyczne (Alopecia androgenetica) oraz telogenowe wypadanie włosów (Telogen effluvium).

Łysienie lub łysienie androgenetyczne jest najczęstszym schorzeniem włosów. Dotyka około 80% mężczyzn i 50% kobiet. U osób wrażliwych zaburzenie to objawia się postępującą miniaturyzacją mieszków włosowych, powodowaną działaniem androgenów. Wspomniana wrażliwość zależy głównie od enzymu o nazwie 5-alfa-reduktaza, który przekształca testosteron w pochodną o silniejszym działaniu dihydrotestosteron (DHT). Gdy poziom DHT podnosi się, mieszki włosowe wytwarzają coraz słabsze i cieńsze włosy, aż zmieniają się one w niewidoczny mieszek. Wysiłki zmierzające w kierunku zahamowania tego zjawiska opierają się na blokowaniu 5-alfa-reduktazy.

Telogenowe wypadanie włosów (Telogen effluvium) jest zjawiskiem obfitego wypadania włosów w czasie fazy spoczynku (fazy telogenowej). Ten patologiczny stan dotyczy głównie kobiet i powodowany jest zróżnicowanymi czynnikami:

  • ostry lub chroniczny stres,
  • choroby,
  • zabiegi operacyjne oraz przyjmowanie niektórych leków,
  • brak równowagi hormonalnej i ciąża,
  • diety odchudzające,
  • nieprawidłowe odżywianie się i choroby skóry głowy, jak np. łupież czy łojotokowe zapalenie skóry.

Leczenie obejmuje dostarczanie składników aktywnych, które pobudzają włosy do powrotu do fazy wzrostu oraz usunięcie zasadniczej przyczyny wypadania.

Odpowiedzą na te problemy jest Kemon ACTYVA P FACTOR, pierwszy zintegrowany, trójfazowy system, który ma działanie oczyszczające, regenerujące i interwencyjne w celu zapobiegania wypadaniu włosów, przeznaczony do walki ze szkodliwym działaniem wolnych rodników i utrzymujący włosy w dobrej kondycji.

Dwa specyficzne rodzaje interwencji opracowane osobno dla mężczyzn i osobno dla kobiet.

Dwie wyjątkowe formuły zapewniające wzrost silniejszych i grubszych włosów w oparciu o:

Kemon PF COMPLEX - P Factor dla mężczyzn

Komplex PF (PF COMPLEX) stanowi kompozycję kluczowych składników pochodzenia naturalnego:

Wyciąg z palmy sabalowej - Bogaty w fitosterole, zapobiegający wypadaniu włosów.

Olejek z nasion konopi - Bogaty w tłuszcze omega-3 i omega-6, zapobiegający wypadaniu włosów.

Procjanidyna pozyskiwana z nasion czerwonych winogron - Silnie działający antyoksydant, który chroni mieszki włosów przed szkodliwym działaniem wolnych rodników powodujących szybsze ich starzenie.

Minerały i witaminy - Zapewniają właściwe odżywienie, przyczyniają się do zwiększenia objętości włosów.

Proponowane zabiegi:


Program intensywny:

W tej fazie, produktu Kemon P factor Lotion Intensive Uomo używamy x 4

Szampon Kemon P FactorKuracja P Factor  + Kuracja P Factor dla mężczyzn

Diagnoza:

Łysienie: kurczące się obszary skóry głowy pokryte włosami i coraz cieńsze poszczególne pasma włosów; predyspozycje rodzinne Patologiczna postać telogenowego wypadania włosów: intensywne i długotrwałe wypadanie włosów; spowolnienie wzrostu włosów regeneracja skóry głowy, spowolnienie tempa wypadania włosów i przeciwdziałanie szkodliwemu wpływowi wolnych rodników.

Program prewencyjny lub podtrzymujący:

W tej fazie, produktu P factor Lotion Intensive Uomo używamy x 2

Szampon Kemon P FactorKuracja P Factor  + Kuracja P Factor dla mężczyzn

Diagnoza:

lekka postać telogenowego wypadania włosów: nasilone lub sezonowe wypadanie włosów. Regeneracja skóry głowy, zapobieganie i spowolnienie tempa wypadania włosów oraz utrzymanie ich w dobrej kondycji.

Kemon PF COMPLEX - P Factor dla kobiet

Program intensywny:

W tej fazie, produktu P factor Lotion Intensive Donna używamy x 4

Szampon Kemon P FactorKuracja P Factor  + Kuracja Kemon P Factor dla kobiet

lub

Program prewencyjny lub podtrzymujący:

W tej fazie, produktu P factor Lotion Intensive Uomo używamy x 2

Szampon Kemon P FactorKuracja P Factor  + Kuracja Kemon P Factor dla kobiet

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć