Subrina Keratin Care

Linia Keratin Care idealna do włosów kruchych, wrażliwych, matowych, elektryzujących się, zniszczonych.

Maska Subrina Keratin Care

Maska Keratin Mask to krem o bogatej konsystencji, który intensywnie odżywia włosy, dodaje im blasku i miękkości. Z wysokim procentem masła Shea i keratyny, dzięki czemu włosy pozostają głęboko odżywione i jedwabiście gładkie.

Doskonale nadaje się jako intensywna odbudowa bardzo suchych, po zabiegach chemicznych i zniszczonych włosów.

Sposób użycia maski Subrina Keratin Mask:

Aplikujemy na umyte wcześniej włosy.. Przeczesać i pozostawić na 5-10 minut. Spłukać. Aby uzyskać najlepsze wyniki, sugerujemy stosować w połączeniu z innymi produktami z linii Subrina Professional Keratin.

 

Ampułki Keratin Perfect Therapy wzmacniają i chronią zniszczone włosy od wewnątrz, zapobiegają łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Ta spersonalizowana kuracja daje dodatkowy efekt naprawczy w użyciu z maską Keratin Mask.

Wysoka zawartość keratyny wzmacnia strukturę włosa. Keratin Therapy jest przeznaczony jako intensywna kuracja dla bardzo zniszczonych, nadmiernie farbowanych i wyczerpanych włosów.

Sposób użycia kuracji Subrina Keratin Therapy:

Dokładnie umyj włosy.

Stosowanie z maską keratynową (włosy bardzo zniszczone)

W pojemniku (np kubku) miksujemy 15-20 gramów maski Keratin Mask (dla włosów długich) i dodać 1/2 ampułki keratin Therapy. Ilość maski dostosowujemy do długości włosów.

Stosowanie z odżywką (włosy cienkie i zniszczone)

W pojemniku do mieszania (kubek lub miseczka), przygotuj 15-20 gramów dowolnej odżywki Subrina (Hydro, Colour, Repair) (włosy długie), i dodaj 1/2 ampułki Keratin Therapy. Ilość odżywki dostosowujemy do długości włosów.

Mieszankę nakładamy na osuszone ręcznikiem włosy, zaczynając od długości włosów. Nie nakładamy mieszanki na skórę głowy. Masuj równomiernie i pozostaw na 5-10 minut. Następnie spłucz letnią wodą.

 

Lotion Subrina Keratin Care

Lotioni Keratin Care wzmacnia włosy poprzez poprawę struktury włosów od wewnątrz do zewnątrz. Zawiera wysokie stężenie keratyny, idealne do włosów bardzo uszkodzonych i po zabiegach chemicznych.

Wnika głęboko we włosy i wzmacnia strukturę włosów, co rewitalizuje włosy i poprawia łatwość ich rozczesywania.

Lotion idealny jest do odbudowy włókna włosa po trwałej ondulacji, farbowaniu czy rozjaśnianiu.

Sposób użycia Lotionu Subrina Keratin Care:

Dokładnie umyj włosy. Nałóż lotion, przeczesz włosy i odczekaj 5-10 minut. Po tym czasie dokładnie spłucz. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy stosowanie w połączeniu z pianką Keratin Perfect Foam.

 

Pianka Subrina Keratin Perfect Foam

Pianka Keratin Perfect Foam. Odżywcza i odbudowująca pianka bez spłukiwania, która wypełnia zniszczone włosy potężną dawką keratyny, rewitalizuje włosy i pomaga zapobiegać w przyszłości ich pękaniu. Keratyna wzmacnia uszkodzone ogniwa keratyny we włosach i wzmacnia ich strukturę od wewnątrz.

Pianka jest idealna do intensywnej pielęgnacji bardzo zniszczonych, suchych i po zabiegach chemicznych włosów.

Sposób użycia pianki Subrina Perfect Foam:

Nałóż piankę na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. 1 pompka pianki wystarczy na całą fryzurę o średniej długości . Nie spłukiwać.

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz