Odżywki do włosów na słońce

Latem, gdy nasze włosy poddawane są intensywnemu działaniu promieni UV, warto zadbać o ich kompleksową pielęgnację i ochronę przed szkodliwym działaniem słońca. Doskonałym sposobem ku temu stają się odżywki po opalaniu, a także produkty wspomagające regenerację cienkich i delikatnych kosmyków

  • Pokaż pasek boczny

20 produktów

Wyświetlane 1-12 of 20 pozycji

Aktywne filtry

W naszej ofercie posiadamy szereg rozwiązań w tym zakresie między innymi od ArtegoDavinesKemonMila Professional czy MontibelloOdżywki w sprayu chłodzące, fluidy bez spłukiwania regenerujące włosy po opalaniu i wiele innych wariantów, pomoże zadbać o przesuszone i zmęczone kąpielami słonecznymi włosy.
Dbanie o zdrowie włosów latem jest niezwykle ważne, dlatego dzięki naszym odżywkom, każdy będzie w stanie zapewnić im optymalne nawilżenieodżywienie i regenerację. Kompleksowe składy produktów pomagają dostarczyć włosom niezbędne składniki odżywczechroniąc je przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
Gęste, zdrowe i lśniące włosy to ogromny atut, dlatego warto zapewnić im pielęgnację z odżywkami po opalaniu, aby zachwycały w każdej porze roku, także latem. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą produktów do włosów po opalaniu.