Szampony do włosów po opalaniu

Kąpiele słoneczne sprawiają, że włosy tracą nawilżenie, stają się łamliwe i pozbawione blasku. Dzięki innowacyjnym formułom szamponów do włosów po opalaniu, możliwe staje się jednak delikatne oczyszczenie zmęczonych słońcem kosmyków, usunięcie pozostałości kosmetyków do opalania, soli czy chloru, a przy tym kompleksowe odżywienie i regeneracja. Za sprawą kuracji po opalaniu włosy stają się jedwabiście gładkie, sprężyste, miękkie i pachnące.

  • Pokaż pasek boczny

15 produktów

Wyświetlane 1-12 of 15 pozycji

Aktywne filtry

W naszym sklepie internetowym oferujemy szampony po opalaniu (w tym także w zestawach z innymi produktami) marek takich jak ArtegoKemon czy Montibello, które z powodzeniem przywrócą naturalne piękno Twoim kosmykom. Ekspozycja na słońce wymaga na nas odpowiednio dopasowanej pielęgnacji, dlatego też wszystkie prezentowane przez nas linie kosmetyków do włosów po opalaniu zawierają szereg składników wspomagających intensywne i szybkie odżywienie oraz odbudowę uszkodzonych działaniem promieni UV pasm. Dzięki ekspresowej regeneracji, włosy prezentują się przepięknie, a Ty możesz cieszyć się beztroską zabawą w promieniach słońca.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów po opalaniu, które pomogą delikatnie oczyścić skórę i włosy, dać im solidną dawkę nawilżenia oraz nadać im cudowną miękkość i blask.