Szampony do włosów prostych

Włosy proste to szczególny typ włosów, który wymaga regularnej pielęgnacji. W naszym asortymencie posiadamy szereg produktów, w tym wysokiej jakości szamponów do włosów prostych, z którymi stają się one doskonale oczyszczone, odżywione, zmiękczone, nawilżone, a przy tym zyskują cudowną elastyczność i wzmocnienie. Idealnym dopełnieniem codziennej pielęgnacji włosów prostych są produkty Marrakesh, Solfine, Lakme czy Rica, dzięki którym kosmyki stają się idealnie gładkie, błyszczące i jedwabiste jak o tym marzysz.

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Szampony do włosów prostych bogate są w składniki aktywne, które pomagają zdyscyplinować pasma czyniąc je podatnymi na zabiegi stylizacyjne. Zastosowanie tego rodzaju kosmetyków pomaga zapobiegać niechcianym skręceniom, a każdy kosmyk układa się dokładnie tak jak tego chcemy. Idealnie proste włosy z pomocą szamponów są idealnie gładkie nawet bez zastosowania prostownicy.
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową gamą szamponów i kosmetyków dedykowanym włosom prostym. Ich niezwykły skład to sekret doskonałej fryzury każdego dnia. Z ich wparciem zapomnisz o napuszonych kosmykach, zyskując nienaganną gładkość i blask o którym marzysz.